YASAL UYARI

Lütfen web sitesini kullanmadan önce bu uyarıyı dikkatle okuyun.
Bu uyarı site ve içindeki tüm materyallerin kullanımınıza ilişkin düzenlemeleri içermektedir.

Bu web sitesinin sahibi ve işletmecisi

Öznertaş İnşaat Mekanik Taahhüt Proje Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Merkez Mah. Piri Reis Cad. 52/2 34782
Çekmeköy-İstanbul
VD: Sarıgazi VN: 7030336397

Genel

Bu web sitesindeki bilgiler iyi niyetle oluşturulmuştur, ancak sadece genel bilgilendirici amaçlara yöneliktir. Herhangi belirli bir amaca yönelik olarak tamamen bu bilgilere güvenilmemelidir; bilgilerin doğruluğu ve eksiksizliğine ilişkin hiçbir beyan ve garanti verilmemektedir.

Bu Internet sitesine erişiminizden veya erişememenizden ya da bu Internet sitesinde verilen herhangi bir bilgiye duyduğunuz güvenden kaynaklanan herhangi bir zarar veya ziyandan bu sitenin sahibi sorumlu tutulamaz. Bu site, Türkiye Cumhuriyeti Internet kullanıcıları için tasarlanmıştır.
 

Site içeriğindeki bilgilerin değiştirilmesi veya çoğaltılması, kopyalanması; önceden yazılı izin verilenler dışında başka herhangi bir şekilde kullanılması yasaktır.
 

Önceden bildirmeden ve uygun gördüğümüz şekilde ve zamanda bu web sitesinde her türlü değişikliği ve düzeltmeyi yapma hakkımız saklıdır.
 

Bağlantılı Web Siteleri
 

Bu Internet sitesinde, başka sitelere link verilmesi veya başka sitelere referans verilmiş olması sitenin sahibinin, link/bağlantı verilen veya referans verilen diğer sitelerin içeriğinden sorumluluğunu doğurmayacağı gibi ve site sahibi diğer sitelerin içeriğinden kaynaklanan herhangi bir zarar veya ziyandan da sorumlu tutulamayacaktır. Diğer sitelere yapılan tüm linkler, sadece bu Internet sitesi kullanıcılarının erişim kolaylığı için sitede yer almıştır.
 

Bu siteye Link/Bağlantı Verme
 

Bu siteye link/bağlantı verme ya da siteyi referans gösterme, ancak Öznertaş İnşaat Mekanik Taahhüt Proje Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’in yazılı onayı ile mümkün olabilir.

 

Pencereyi kapatmak için ESC tuşuna basınız.

Mineral Döküm - Solid Surface

Agirligin azalmasina bagli maliyet avantaji


Mineral döküm teknigiyle üretilen ürünler; yüksek miktarlarda reçineyle, kullanilan baglayicinin belirli bir oraninda mineral dolgu malzemeleri eklemek suretiyle elde edilen malzemelerdir. Elde edilen karisimin farkli metotlarla sertlestirilmesi sonrasinda son derece homojen, mukavim ve estetik ürünler kullanima sunulur.

perHAbbe® ile solid surface yüzeyler elde ederek, lavabo, mutfak tezgahi, dusakabin tekneleri, banyo küvetleri üretilebilir. Nihai üründe hem maliyet tasarrufu saglayip, hem de ürün performansini artirmak mümkündür. Antialerjik yapisi, hafifligi ve basinç dayanimi ile mineral döküm uygulamalari için son derece uygun bir malzemedir.

           

Mineral Döküm ve perHAbbe®
 
  • Daha düsük maliyet
  • Daha hafif nihai ürün
  • Daha yüksek performans saglayan ürünler – isi ve ses yalitimli, yangina dayanikli 
    Düsük elastisite modülü sayesinde daha az kirilganlik
  • Isleme Kolayligi
  • Kürlenme zamanini kisaltma
  • Daha iyi isi yalitim performansi
     

Nihai Ürün Agirliginin Azaltilmasi

 

Mineral döküm esnasinda kullanilan bilesenlerin agirliklari yüksektir.  Bu nedenle üretim prosesleri sirasinda islenmeleri pratik ya da kolay degildir. Içeriginde perHAbbe®  genlesmis cam granüller bulunan ürünler, standart dolgu maddelerine kiyasla %50’ye varan oranlarda hafiflerler. Daha hafif nihai ürünler, tasimacilik maliyetlerinin de düsmesine imkân verir.

 
 
perHAbbe® fiyati, agirlik olarak karsilastirildiginda kullanilan standart dolgu malzemelerinden daha yüksek olmasina ragmen, hacimsel bazda bakildiginda, çogu zaman daha düsüktür. Bu da nihai ürün için maliyetten tasarruf olarak yansir. Üretici açisindan reçine kullanim miktari da çok önemli bir girdi maliyetidir. perHAbbe® kullanimi ile birlikte hacimsel bazda hesaplandiginda, reçine ihtiyaci çogu zaman azalir

 
Yukarı
veracity veracity tarama testi veracity testin özellikleri? Neden veracity test yaptırmalıyım.