YASAL UYARI

Lütfen web sitesini kullanmadan önce bu uyarıyı dikkatle okuyun.
Bu uyarı site ve içindeki tüm materyallerin kullanımınıza ilişkin düzenlemeleri içermektedir.

Bu web sitesinin sahibi ve işletmecisi

Öznertaş İnşaat Mekanik Taahhüt Proje Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Merkez Mah. Piri Reis Cad. 52/2 34782
Çekmeköy-İstanbul
VD: Sarıgazi VN: 7030336397

Genel

Bu web sitesindeki bilgiler iyi niyetle oluşturulmuştur, ancak sadece genel bilgilendirici amaçlara yöneliktir. Herhangi belirli bir amaca yönelik olarak tamamen bu bilgilere güvenilmemelidir; bilgilerin doğruluğu ve eksiksizliğine ilişkin hiçbir beyan ve garanti verilmemektedir.

Bu Internet sitesine erişiminizden veya erişememenizden ya da bu Internet sitesinde verilen herhangi bir bilgiye duyduğunuz güvenden kaynaklanan herhangi bir zarar veya ziyandan bu sitenin sahibi sorumlu tutulamaz. Bu site, Türkiye Cumhuriyeti Internet kullanıcıları için tasarlanmıştır.
 

Site içeriğindeki bilgilerin değiştirilmesi veya çoğaltılması, kopyalanması; önceden yazılı izin verilenler dışında başka herhangi bir şekilde kullanılması yasaktır.
 

Önceden bildirmeden ve uygun gördüğümüz şekilde ve zamanda bu web sitesinde her türlü değişikliği ve düzeltmeyi yapma hakkımız saklıdır.
 

Bağlantılı Web Siteleri
 

Bu Internet sitesinde, başka sitelere link verilmesi veya başka sitelere referans verilmiş olması sitenin sahibinin, link/bağlantı verilen veya referans verilen diğer sitelerin içeriğinden sorumluluğunu doğurmayacağı gibi ve site sahibi diğer sitelerin içeriğinden kaynaklanan herhangi bir zarar veya ziyandan da sorumlu tutulamayacaktır. Diğer sitelere yapılan tüm linkler, sadece bu Internet sitesi kullanıcılarının erişim kolaylığı için sitede yer almıştır.
 

Bu siteye Link/Bağlantı Verme
 

Bu siteye link/bağlantı verme ya da siteyi referans gösterme, ancak Öznertaş İnşaat Mekanik Taahhüt Proje Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’in yazılı onayı ile mümkün olabilir.

 

Pencereyi kapatmak için ESC tuşuna basınız.

Enerji, uygarlığımızın devamı için bağımlı olduğumuz bir kaynak. Enerji, yalnızca üretilmesi, dağıtımı ve paylaşımı yönüyle değil, verimli kullanımı ve sürdürülebilirliği boyutlarıyla da uzun bir zamandır tüm dünyanın ana gündem konularından birini oluşturmaktadır.

Günümüzde üretim süreçlerinin ana hedefi daha hafif, daha dayanıklı, daha düşük maliyetlerle nihai ürünleri kullanıcıların beğenisine sunmak şeklinde tanımlanabilir.

Yıllar süren AR-GE faaliyetlerimiz sonucu hayata geçirdiğimiz perHAbbe® üretimiyle, sadece işimize odaklanarak enerjinin verimli kullanılmasına aktif bir katkı sağlıyoruz. Atık camın geri kazanılması yoluyla alternatif ürünlere göre çok daha verimli bir geri dönüşümü gerçekleştiriyor; çeşitli sanayi dallarında ihtiyaç duyulan eşsiz ve özel bir hammaddeyi üretiyoruz: “Genleşmiş Cam Granüller”.

Yapay Hafif Agrega olarak adlandırılan perHAbbe® genleşmiş cam granüller, inşaat sektöründen ileri kompozit malzemelere kadar birçok alanda nihai ürün performansına direkt etki eden, verimliliği artıran; hafifletilmiş ama dayanıklı ürünler elde edilmesine olanak sağlayan mükemmel bir hammadde olma özelliğine sahiptir.

 
 
Yukarı
veracity veracity tarama testi veracity testin özellikleri? Neden veracity test yaptırmalıyım.