YASAL UYARI

Lütfen web sitesini kullanmadan önce bu uyarıyı dikkatle okuyun.
Bu uyarı site ve içindeki tüm materyallerin kullanımınıza ilişkin düzenlemeleri içermektedir.

Bu web sitesinin sahibi ve işletmecisi

Öznertaş İnşaat Mekanik Taahhüt Proje Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Merkez Mah. Piri Reis Cad. 52/2 34782
Çekmeköy-İstanbul
VD: Sarıgazi VN: 7030336397

Genel

Bu web sitesindeki bilgiler iyi niyetle oluşturulmuştur, ancak sadece genel bilgilendirici amaçlara yöneliktir. Herhangi belirli bir amaca yönelik olarak tamamen bu bilgilere güvenilmemelidir; bilgilerin doğruluğu ve eksiksizliğine ilişkin hiçbir beyan ve garanti verilmemektedir.

Bu Internet sitesine erişiminizden veya erişememenizden ya da bu Internet sitesinde verilen herhangi bir bilgiye duyduğunuz güvenden kaynaklanan herhangi bir zarar veya ziyandan bu sitenin sahibi sorumlu tutulamaz. Bu site, Türkiye Cumhuriyeti Internet kullanıcıları için tasarlanmıştır.
 

Site içeriğindeki bilgilerin değiştirilmesi veya çoğaltılması, kopyalanması; önceden yazılı izin verilenler dışında başka herhangi bir şekilde kullanılması yasaktır.
 

Önceden bildirmeden ve uygun gördüğümüz şekilde ve zamanda bu web sitesinde her türlü değişikliği ve düzeltmeyi yapma hakkımız saklıdır.
 

Bağlantılı Web Siteleri
 

Bu Internet sitesinde, başka sitelere link verilmesi veya başka sitelere referans verilmiş olması sitenin sahibinin, link/bağlantı verilen veya referans verilen diğer sitelerin içeriğinden sorumluluğunu doğurmayacağı gibi ve site sahibi diğer sitelerin içeriğinden kaynaklanan herhangi bir zarar veya ziyandan da sorumlu tutulamayacaktır. Diğer sitelere yapılan tüm linkler, sadece bu Internet sitesi kullanıcılarının erişim kolaylığı için sitede yer almıştır.
 

Bu siteye Link/Bağlantı Verme
 

Bu siteye link/bağlantı verme ya da siteyi referans gösterme, ancak Öznertaş İnşaat Mekanik Taahhüt Proje Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’in yazılı onayı ile mümkün olabilir.

 

Pencereyi kapatmak için ESC tuşuna basınız.

Isi Yalitim ve Tesviye Dolgu Malzemesi

perHAbbe® Genlesmis Cam Boncuklar

Uygulanmasi son derece kolay olan dolgu malzemesi seklinde kullanildiginda perHAbbe® genlesmis cam granüller; nem, küf ve mantarlasma olusumunu engeller, içerisince böcek üremesine izin vermez. Yillar boyunca yapisi bozulmaz. Çati yalitimi uygulamalarinda karkas aralarina ya da üzerine yük binmeyen çatilarda direkt zeminde döküm seklinde kullanilabilir.


Üstünlükleri

  • Hafiflik
  • Isi yalitimi ve ses yalitimi
  • Yanmazlik
  • Kolay uygulanabilme
  • Böcek üremeyen ortam
  • Uzun yillar boyunca azalmayan performans
 

     

Gevsek Dolgu Formunda Isi Yalitimi

Farkli tane boyutlariyla, çatilardaki karkas içi ya da zemindeki her boslugu rahatça doldurabilir. Böylelikle, borular, döseme altlarindaki kablolarin etrafini sarar. Yanmazlik, içerisinde böcek üremesine imkan vermeyen yapisi, üstün isi yalitimi özellikleriyle, mükemmel bir tercihtir.

 
  

Çimento Baglayicili Ürünler

 Rutubet olusumuna karsi gösterdigi direnç ve hafifligiyle, içeriginde perHAbbe® genlesmis cam boncuklar olan çimento baglayicili hafif saplar, zemin uygulamalarinda rahatça kullanilir. Üzerinde ertesi gün yürünebilme ve direkt olarak seramik kaplanabilme avantajlariyla, zaman önceligi olan projelerde ciddi tasarruf saglar. Isi yalitimli hafif saplarin üzerine alttan isitma tertibatlarinin dösenmesi sonrasi, isinin alt katmanlara geçisi engellenir.

 
Yukarı
veracity veracity tarama testi veracity testin özellikleri? Neden veracity test yaptırmalıyım.