YASAL UYARI

Lütfen web sitesini kullanmadan önce bu uyarıyı dikkatle okuyun.
Bu uyarı site ve içindeki tüm materyallerin kullanımınıza ilişkin düzenlemeleri içermektedir.

Bu web sitesinin sahibi ve işletmecisi

Öznertaş İnşaat Mekanik Taahhüt Proje Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Merkez Mah. Piri Reis Cad. 52/2 34782
Çekmeköy-İstanbul
VD: Sarıgazi VN: 7030336397

Genel

Bu web sitesindeki bilgiler iyi niyetle oluşturulmuştur, ancak sadece genel bilgilendirici amaçlara yöneliktir. Herhangi belirli bir amaca yönelik olarak tamamen bu bilgilere güvenilmemelidir; bilgilerin doğruluğu ve eksiksizliğine ilişkin hiçbir beyan ve garanti verilmemektedir.

Bu Internet sitesine erişiminizden veya erişememenizden ya da bu Internet sitesinde verilen herhangi bir bilgiye duyduğunuz güvenden kaynaklanan herhangi bir zarar veya ziyandan bu sitenin sahibi sorumlu tutulamaz. Bu site, Türkiye Cumhuriyeti Internet kullanıcıları için tasarlanmıştır.
 

Site içeriğindeki bilgilerin değiştirilmesi veya çoğaltılması, kopyalanması; önceden yazılı izin verilenler dışında başka herhangi bir şekilde kullanılması yasaktır.
 

Önceden bildirmeden ve uygun gördüğümüz şekilde ve zamanda bu web sitesinde her türlü değişikliği ve düzeltmeyi yapma hakkımız saklıdır.
 

Bağlantılı Web Siteleri
 

Bu Internet sitesinde, başka sitelere link verilmesi veya başka sitelere referans verilmiş olması sitenin sahibinin, link/bağlantı verilen veya referans verilen diğer sitelerin içeriğinden sorumluluğunu doğurmayacağı gibi ve site sahibi diğer sitelerin içeriğinden kaynaklanan herhangi bir zarar veya ziyandan da sorumlu tutulamayacaktır. Diğer sitelere yapılan tüm linkler, sadece bu Internet sitesi kullanıcılarının erişim kolaylığı için sitede yer almıştır.
 

Bu siteye Link/Bağlantı Verme
 

Bu siteye link/bağlantı verme ya da siteyi referans gösterme, ancak Öznertaş İnşaat Mekanik Taahhüt Proje Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’in yazılı onayı ile mümkün olabilir.

 

Pencereyi kapatmak için ESC tuşuna basınız.

Plaka ve Paneller

Hafiflik, kesim ve montaj kolayligi

Çok çesitli panel uygulamalari için mükemmel bir malzeme olma özelligi sergileyen perHAbbe® genlesmis cam granülleri, basinç dayanimlari, düsük agirliklari ve kolay islenebilme özellikleriyle, precast dis cephe kaplama panellerinden, mutfak tezgahlarina, isi ve ses yalitim plakalarindan, mineral döküm banyo küvetleri, lavabolar ve dusakabin teknelerine kadar genis bir yelpazede tercih edilen,  güvenilir hafif agregalardir.panel ve plaka üretiminde perHAbbe® avantajlari

  • Daha az maliyet – baglayicilardan tasarruf
  • Hafiflik
  • Yanmazlik
  • Isi ve ses yalitimi
  • Kesim ve montaj pratikligi

 
Uygulamalar

 
      

 
Isi ve Ses Yalitim Plakalari

Isyerleri, konutlar, konferans salonlari, okullar ve hastaneler gibi birçok binanin dis ve iç cephe duvarlari ya da tavanlarinda ses yalitimi ve isi yalitimi saglamak üzere kullanilan panellerde, bol gözenekli ve hava odacikli yapisiyla essiz isi ve ses yalitim özelligi, ayrica yanmazlik niteligiyle perHAbbe® cam granüller tercih edilebilir

 
Yukarı
veracity veracity tarama testi veracity testin özellikleri? Neden veracity test yaptırmalıyım.